REKLAM REKLAM

Artık İnternet Erişiminiz Yokken de Instagram Kullanabilirsiniz

Artık İnternet Erişiminiz Yokken de Instagram Kullanabilirsiniz

Popüler video ve fotoğraf paylaşım platformu Instagram yeni güncellemesiyle kullanıcıların İnternet bağlantısı olmadan da uygulamayı kullanmasını sağlayacak yeni bir özelliği bünyesine ekledi.

Güncel aktif kullanıcı sayısı 600 milyon olan ve sosyal medyanın önde gelen platformları arasında yer alan Instagram uzun süredir planladığı özelliğin kullanıma sunulduğunu duyurdu.

Android  işletim sistemli cihazlarda İnternet yokken de platformun  kullanılmasını sağlayacak bu yenilik sayesinde kullanıcılar İnternet erişimleri olmasa bile uygulamayı kullanabilecekler. Bu yeni özellik eklenmeden önce İnternet erişimi olmadığında yapılamayan yorum yapma beğenme mesajlar ve kaydetme özellikleri çevrimdışı olarak da kullanılabilecek. Kullanıcıların İnternet erişimleri sağlandığında uygulama tarafından çevrimdışıyken yapılan işlemler Instagram sunucuları tarafından otomatik olarak senkronize edilecek.

Şimdilik sadece Android cihazlarda kullanıma sunulan bu yeniliğin yakın zamanda İOS işletim sistemiyle çalışan cihazlarda da güncellenmesi bekleniyor.

93 defa okundu kategorisinde, 24 Nis 2017 - 17:10 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz