REKLAM REKLAM

Dünyanın İlk Özel Tasarım Range Rover’ı O Boksör İçin Tasarlandı

Dünyanın İlk Özel Tasarım Range Rover’ı O Boksör İçin Tasarlandı

Dünya ağır sıklet boks şampiyonu Anthony Joshua,Wladimir Klitschko ile karşı karşıya geldiği müsabakaya  kendisi için dizayn edilmiş yeni Range Rover ile gitti. Eşsiz otomobil dünyaca ünlü boksör için tasarlandı ve İngiliz basınının gündemine oturdu.

Rakibi Wladimi Klitschko ile olan maçta galip olarak boks şampiyonu olan Joshua , kendisi için tasarlanan Ranfe Rocer SVAutobiography Dynamic isimli arabası ile ilk kez Klitschko ile yapacağı boks müsabakası öncesi görüntülendi.

İngiliz medyasından The Sun Land Rover tasarımcı teknisyenlerinden oluşan bir ekibin otomobili üzerinde özel çalışmalar sürdürdüklerini ve aracı özelleştirdiklerini yazdı. Bu özel otomobilin kapı koltuklarından kaplamalarına kadar her yeri İngiliz boksör Joshua’nın imzasıyla süslenmiş ve  boksörün özel isteklerine göre dizayn edilmiş.

SVO Desing Pack isimli otomobilin bu versiyonuna şimdilik yalnızca ünlü boksör Anthony Joshua sahip konuyla ilgili açıklama yapan 27 yaşındaki boksör, lüksün ve performansın zirvesi olan bu otomobili SVO takımı ile birlikte kendi istekleri doğrultusundan özelleştirmiş olmaktan mutlu olduğunu ifade etti. Range Rover’ı özelleştirmenin harika bir tecrübe olduğunu söyleyen ünlü boksör tasarım detaylarının seviyesinin inanılmaz olduğunu ve boks eldivenlerinde olan amblemin aracın çeşitli yerlerine işlenmesinin mükemmel olduğunu dile getirdi.

Özel olarak tasarlanan araç dünyadaki ilk SVO Desing Pack olma özelliğini bünyesinde bulunduruyor. Jaguar Land Rover  SVO Özel Projeler Yöneticisi olan David Fairbairn konu ile ilgili olarak cipin boksörün isteklerine tam olarak uyularak tasarlandığını ifade etti.

101 defa okundu kategorisinde, 06 May 2017 - 16:00 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz