REKLAM REKLAM

Herkesin Kullandığı O Uygulama Çöktü

Herkesin Kullandığı O Uygulama Çöktü

Aktif kullanıcı sayısı bakımından dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram’ın çöküşü kullanıcıların tepki göstermelerine sebep oldu.

Video ve fotoğraf paylaşım platformu Instagram’a erişim Türkiye saatiyle 20.30 sıralarında tamamen kesildi. Instagram kullanıcıları uygulamanın çöküşüne bir başka sosyal medya platformu olan Twitter’dan tepki gösterdiler. Milyonlarca kişi Instagram’ın çöküşüyle ilgili Tweet’ler attı bazı kullanıcılar ise bu olayla ilgili esprili paylaşımlarda bulundu.

Instagram yetkilileri boyunca erişim sıkıntısı süresince sorunun ne olduğuyla ve ne kadar süreceği ile ilgili bir açıklama gelmezken aşağı yukarı yarım saat kadar sonra Instagram’a erişim sağlanmaya başlandı. Türkiye saatiyle 20.50 sularında bir süre uygulamaya giriş sağlanabilirken kısa süre sonra site erişimi tamamen kesildi.

Bir süre sonra siteye erişim tekrar sağlanmaya başlansa da sorunun ne olduğuyla ilgili açıklama yapılmaması ve erişimin artarda iki defa kesilmesi kullanıcılar tarafından oldukça tepkiyle karşılandı.

Site şuanda erişilebilir durumda.

102 defa okundu kategorisinde, 25 Nis 2017 - 11:45 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz