REKLAM REKLAM

İtal Edilen Microsoft Lumia Modeli!

İtal Edilen Microsoft Lumia Modeli!

Microsoft Lumia devrine son verilmesi sonrasında, Android telefonları ile tekrar gündeme gelen Nokia yolunu emin adımlarla sürdürüyor.  Bugün yayımlanan habere göre iptal edilen iki Lumia modeli ortaya çıkarıldı.

Microsoft Lumia devrine son verilmesi sonrasında, Android telefonları ile tekrar gündeme gelen Nokia yolunu emin adımlarla sürdürüyor. Bugün yayımlanan habere göre iptal edilen iki Lumia modeli ortaya çıkarıldı.

Orta sınıfa hitapta bulunan bu iki Lumia modeli, üretime geçileceği sıra iptal edildiği öğrenildi. Windows Phone ile kullanıcıların beğenileri olumsuz yönde olduğu için Nokia, 3 yıllık anlaşmaı sonrasında, Android telefonları ile yeniden akıllı telefon piyasasında adını duyurmuştu. Nokia  Lumia 750 ve Lumia 850 adındaki iki model malesef ki kullanıcılar ile karşılaşma imkanına ulaşamadı. Bu modellerin özelliklerine bakacak olursak, farklı bir eti yaratacak ayrıntıya  yer verilmiş değil.

Orta sınıf için ideal bir telefon olan Lumia 750, Snapdragon 212 işlemcisinden güç alamış olacaktı. 1 GB RAM’i ve 8 GB genişletilebilir hafızası ile Lumia 750 orta sınıftaki rakiplerinin önüne geçemediği farkediliyor.

Akıllı telefonun diğer özelliklerini de dikkate alacak olursak eğer, Lumia 750’de 5.5 inçlik 720p çözünürlüğünde HD bir ekrana sahip.  Arka ve önünde 5 MP’lik kamera yer alan bu model de ayrıca, 2,020 mAh’lik bir bataryadan da güç alıyor.

163 defa okundu kategorisinde, 17 Nis 2017 - 11:05 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz