REKLAM REKLAM

Logitech G930 7.1 Surround Kablosuz Kulaklık Bomba Gibi Geldi

Logitech G930 7.1 Surround Kablosuz Kulaklık Bomba Gibi Geldi

Kulaklık alanında teknolojik araçlar üreten şirketler tarafından gerçekleştirilen gelişmeler oyun severlerin ilgisini her zaman çekmiştir. Alanında uzman olan ve dikkate değer bir piyasa payına sahip olan Logitech şirketi tarafından ülkemizde de satışa çıkartılan yeni kablosuz kulaklıklar sayesinde, oyunlardan alınan keyif artacak. Şimdilik kulaklığın fiyatı oldukça yüksek. Bu fiyatların zamanla düşmesi bekleniyor. Ancak, kablosuz kulaklık deneyimini hemen yaşamak isteyenlerin, belli bir miktar parayı gözden çıkartması gerekiyor.

 

Şarj Edilebilen Kulaklık

Logitech tarafından üretilen kulaklıkların bilgisayarla kablo bağlantısı bulunmuyor. Kulaklığın bulunduğu kutunun içerisinden çıkan USB Wifi aparatı sayesinde, kulaklık kablo olmadan çalışıyor. Böylece, oyun oynarken ya da başka etkinlikler sırasında kullanıcıların hareket özgürlüğü bulunuyor. Kolay kullanım sağlanabilmesi için, kulaklığın üzerinde çeşitli ayar düğmeleri bulunuyor. Kulaklığın çalışabilmesi için şarj olması gerekiyor. Şarj için gereken bilgisayara bağlanabilecek olan adaptör de kulaklık satın alındığında kutu içerisinden çıkıyor.

 

Sürücü Yüklemesi Gerekiyor

Logitech marka kulaklıkların kullanımı için Windows 10 işletim sistemini kullanan cihazlarda, surround kullanım haricinde sürücü yüklemesine ihtiyaç duyulmuyor. Ancak, işletim sistemi daha eski olan cihazlarda Logitech sürücülerin bilgisayarda yüklü olması gerekiyor. Aksi durumda, bilgisayarın kulaklığı tanıması ve kulaklığa ortam seslerini iletebilmesi mümkün olmuyor. Yalnızca birkaç dakika içerisinde bilgisayarınıza kurarak yükleyebileceğiniz sürücü sayesinde mükemmel ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Teknoloji severlere göre Logitech G930 7.1 Surround Kablosuz Kulaklık Bomba Gibi Geldi.

685 defa okundu kategorisinde, 02 Oca 2017 - 17:32 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz