REKLAM REKLAM

LoL’de Sevilen Oyun Modu URF Geri Geldi!

LoL’de Sevilen Oyun Modu URF Geri Geldi!

Riot Games’in geliştirdiği, şu an dünyada ve ülkemizde en popüler oynanan oyunlardan biri olan League of Legends’ın en sevilen sınırlı oyun modlarından biri olan URF modu, kısa süreliğine geri geldi.

League of Legends‘ı sıkıcı kılmamak adına sürekli güncellemeler ve yenililikler de bulunan Riot Games ekibi, URF modu gibi, klasik oyunlar haricinde kullanıcılarına kısıtlı sürelerde oynama imkanı verip, sonrasında oyundan kaldırdığı oyun modlarını zaten uzun yıllardır paylaşmakta. Birçok farklı oynanışı ile bir çok oyun modu çıkaran Riot Games ekibinin, şu ana kadar çıkardığı bu sınırlı değişik oyun modları arasında kullanıcıları tarafından en çok sevilen ve en çok istenen oyun modu URF modu olmuştu.

Hızlı oynanışı ve birçok kolaylığı ile çok eğlenceli olan ve kullanıcılar tarafından devamlı olması istenen URF modu, yıllardır belli aralıklarla Riot ekibi tarafından kısıtlı sürelerde de olsa da yayınlamakta. Yıllardır karşımıza çıkan ve çıktığı gibi de çok ilgi duyulan URF modunda, son zamanlarda çıktığı gibi bu seferde “Rasgele” ismiyle çıktı. Yani URF modunda istediğimiz şampiyon ile oynayamıyor olacağız. Rastgele karşımıza çıkan şampiyonlar ile oynamaya çalıştığımız URF moduna, bu “Rasgele” isimi verilen yeni sistem son bir kaç URF modunda kullanılmaya başlamıştı. Oyunun girişinde şansında gerektiği bu eğlenceli oyun modu aramızda uzun süre kalmayacak. 6 Mart’a kadar sürecek bu oyun modunda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

421 defa okundu kategorisinde, 25 Şub 2017 - 10:13 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz