REKLAM REKLAM

PlayStation 4 İçin Yeni Bir Yenilik Geliyor

PlayStation 4 İçin Yeni Bir Yenilik Geliyor

PlayStation’a harici HDD desteği öncelik olmak üzere birçok güncellemenin getirildiği 4.50 yeniliği bugün gelebilir.

Dünyanın en yaygın oyun konsolu durumunda olan PlayStation 4’e beklenen yenilik büyük ihtimalle bugün geliyor. Versiyon 4.50 olarak gelecek olan bu yenilik, aynı zamanda PlayStation VR desteğini de alacak 2.40 güncellemesini getirecek. Yüksek ihtimalle boyut bakımından da kaliteli olacak olan 4.50 ise birçok yeniliği beraberinde getirecek.

Harici HDD desteği ile istediğiniz an taşınabilir hard diskinizi destekleyecek olan PlayStation 4, arayüzde de duvar kağıdı desteği sunuyor. Böylece dilediğiniz görseli duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz PS4’te PS tuşu ile sol kısımda açılan menü de daha rahat ve ferah bir şekle bürünecek.

Tüm bildirimleri ise bildirim bölümüne taşıyacak olan güncelleme, PSVR’a ise 3 boyutlu filmleri izleyebileceğiniz blu-ray desteği de getiriyor. En son ise merakla beklenen güncellemelerden biri olan Boost modu ile PlayStation 4 Pro’ya özel bir eklenti ekleniyor. Böylece herhangi bir oyunda daha kuvvetli ve tam performans gösterebilecek olan PS4 Pro, FPS değerlerinde ise coşabiliyor.

Gelen ayrıntılara göre bugün gelebileceği söylenen PlayStation 4 4.50 sistem yeniliği, bugün olmasa bile bu hafta içinde sunulması bekleniyor.

245 defa okundu kategorisinde, 09 Mar 2017 - 13:09 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz