REKLAM REKLAM

Pokemon Go: Legendary Monsters Pek Yakında Geliyor!

Pokemon Go: Legendary Monsters Pek Yakında Geliyor!

Pokemon Go: Legendary Monsters ile bundan sonra efsane Pokemonlar da yakalanabilecek.

Mobil oyunlarda bir devrime imza atan, fazlalaştırılmış gerçeklikle insanları sokaklara döken ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayan Pokemon Go’da efsane Pokemonları elde etmek mümkün değildi. Fakat geliştirici stüdyo Niantic’in açıklamasına göre efsane Pokemonlar, bu sene içerisinde Pokemon Go’da elde edilebilecek.

Firmanın CEO’su John Hanke, Wired Germany adlı yayına bir röportaj verdi. Röportajda kendisine efsane Pokemonlar ile ilgili bir soru sorulduğundaysa “Rahatlıkla söyleyebilirim ki bu yıl çok daha arttırılmışını göreceğiz.” şeklinde bir cevap verdi. Bu Pokemonlardan az az örnek vermek gerekirse Mew, Mewtwo, Ho-Oh, Lugia isimlerini en baş sıraya koyabiliriz. Tabii ki çok daha fazlası bulunacak.

Efsane Pokemonlardan olan kuş türündeki Articuno adlı Pokemon, geçtiğimiz yıl bazı kullanıcıların ağına takılmış idi. Fakat bu hadise farkedildikten sonra bahsi geçen Pokemon, Niantic tarafından oyundan çıkarıldı. Bu konuyla ilgili de açıklama getiren geliştirici, oyundaki adaleti sağlamak için kullanıcıların aslında orada bulunmaması gereken bir Pokemon‘u elde etmelerinden dolayı bu duruma müdahale ettiklerini açıkladı. Bu tür Pokemonları yakalayan trainerların da hesaplarından bu Pokemonların alındığını ifade etmek gerekir.

Pokemon Go: Legendary Monsters ‘ın ise ne zaman çıkacağı konusunda henüz belirtilmiş bir tarih yok. Fakat konu hakkında bilgilendirmeler devam edecek.

122 defa okundu , kategorisinde, 10 Mar 2017 - 14:10 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz