REKLAM REKLAM

Razer, oyuncuları sürekli ödüllendirecek

Razer, oyuncuları sürekli ödüllendirecek

Gamerlar için büyük bir marka olan ve son zamanlarda farklı teknoloji alanlarındaki yatırımlarıyla da adından söz ettiren Razer, oyuncularını oynadıkça ödüllendiren Paid to Play adını verdikleri girişimini kamuoyuna bildirdi.

Yakın zaman önce çevrimiçi ödeme sistemi zVault’u kullanıma sunan Razer, şimdi de sisteme dair Oynadıkça Kazan ( Paid to Play) girişimini açıkladılar. Girişim, popüler oyunları Razer Cortex platformu üstünden oynayanları Razer marka ekipmanlar, indirim kodları, koleksiyon ürünleri ve oyunlardaki özel kampanyalar ile ödüllendirecek.

Oyna ve Kazan

Bu yeni program sayesinde, favori PC oyunlarını Razer Cortex platformu üstünden çalıştırıp oynayan tüm gamerlar oynadıkça zVault’un para birimi olan zSilver kazanacaklar ve bu para birimleriyle ekipmanlar indirimleri elde edebilecekler. Razer Cortex in amacı tüm dünyada on milyonlarca oyuncunun PC performansını artırmak ve en uygun oyun fiyatlarını gamerlara ulaştırmak isteyen ücretsiz bir yazılım.

Razer, ileriki zamanlarda ise zSilver ile daha fazla ödüle ulaşılmasını hedeflemekte ve bu konuda da partnerlik çalışmaları planlamakta. Razer’ın hedefinde zSilver ile kahve, sinema bileti ve günlük yaşama dair daha fazla hizmet ve ürünün alınabilmesi gibi konularda var.

Programın amacı tüm oyuncuların Razer ürünlerine ulaşmasını sağlamak ve markanın “For Gamers. By Gamers” sloganını yansıtmak ve benimsetmek. Oyunlara Razer Cortex kullanarak giren oyuncular dakikada 3 zSilver kazanabilecekler, günlük limitleri ise 900 zSilver olacak. Sisteme dahil oyunlar arasında Paladins, League of Legends (LOL), DOTA 2, Counter-Strike: Global Offensive ve OverWatch da var. Bu oyunların tahmini toplam oyuncu sayısı 138 milyon civarında olduğu tahmin ediliyor.

114 defa okundu kategorisinde, 03 Nis 2017 - 09:26 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz