REKLAM REKLAM

Turkcell’den Özür Jesti

Turkcell’den Özür Jesti

Dün akşam Turkcell müşterileri İnternete giriş yapamadı ve bu sorun müşterileri oldukça rahatsız etti. Turkcell yaşanan bağlantı sorununun hemen ardından telafi amacıyla herkese 1 hafta süreyle geçerli olacak 1 GB İnternet hediyesi tanımladı.

Turkcell aboneleri dün akşam saatlerinde mobil internet erişiminde bir problemle karşılaştılar. Sorun yaklaşık olarak 2 saat sürdü. İnternet kesintisinin sonrasında, yapılan çalışmalar ile şebeke normale dönerken kullanıcılar yeniden mobil internet kullanımı sağlayabildiler. Turkcell, internete erişim probleminin yaşanmasının ardından bu duruma sinirlenen kullanıcılarının gönlünü almak amacıyla ilk olarak Twitter üzerinden anket yaptı daha sonrasında müşterilerinin talebi üzerine 1 GB hediye İnternet kullanımını bugün itibariyle tüm kullanıcılarının hattına tanımladı.

Twitter üzerinden dün akşam anket yapan şirket kullanıcılarına “Şebekemizde meydana gelen geçici sorun sebebiyle tüm Turkcell’lilerden özür dileriz. Hangi hediye ile sizi daha fazla mutlu edebiliriz?” sorusunu sordu. Sosyal medya üzerinden yapılan anketin sonucunun ise 1 GB İnternet çıkmasıyla bugünden başlayacak şekilde 1 GB İnternet paketini tüm hatlara hediye edildi.
eğer bir Turkcell kullanıcısıysanız hediye 1 GB İnternet paketinizin durumunu “Turkcell Hesabım” uygulaması üzerinden görüntülemeniz mümkün.

110 defa okundu kategorisinde, 05 May 2017 - 16:22 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz