REKLAM REKLAM

Turkcell’in İnternet Kesintisi Konusu İle İlgili Önemli Karar!

Turkcell’in İnternet Kesintisi Konusu İle İlgili Önemli Karar!

4 Mayıs 2017 akşamı Turkcell’de yaşanan bağlantı sorunun ardından, şirket telafi amaçlı olarak herkese 1 GB internet hediye etti.  1 hafta geçerli bu internet hediyesi herkese sunuldu.

 

4  Mayıs 2017’nin akşam saatlerinde baz istasyonlarından kaynaklı bir sebepten ötürü  Turkcell aboneleri, mobil internet erişiminde sorun yaşama durumuyla karşı karşıya kaldı.

 

Yaklaşık 2 saat kadar süren kesintinin sonrasında, yapılan çalışmalarla şebeke normale döndü ve kullanıcıların mobil interneti tekrar  kullanabilir hale geldi. Turkcell de, yaşanan bu kesintinin sonrasında kullanıcıların gönlünü almak için önce Twitter’da anket yaptı ardından da kullanıcıların talebi olan 1 GB hediye interneti ertesi gün itibarıyla hatlara tanımladı.

 

Twitter’da 4 Mayıs akşamında bir anket başlatan ve kullanıcılara “Şebekemizde meydana gelen geçici sorun nedeni ile tüm Turkcell’lilerden özür dileriz. Hangi hediye ile sizi daha fazla mutlu edebiliriz?” diye soran Turkcell, anket sonucundan 1 GB internet çıkmasının ardından 5 Mayıs itibarıyla hediye 1 GB internet paketini hatlara tanımladı.

119 defa okundu kategorisinde, 08 May 2017 - 10:49 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz